5 września 2014

It's lonely at the top, black outs and airplanes

Hello September!
please be good to me

No i mamy znienawidzony wrzesień :) Możemy wyłapać ostatki lata przed opadaniem kolorowych liści i chłodnymi wieczorami.To znaczy.. możemy, o ile nie chodzimy do szkoły :D
Ostatnio muszę sobie uciąć około 15-16 godzinną drzemkę, bez tego nie jestem w stanie funkcjonować, serio! Oczy mi się zamykają same, a ja się łatwo poddaję zmęczeniu..
Ale wstaję w miarę wcześnie, chociaż o tyle dobrze.
Jak sobie radzicie z jesienną chandrą? Czekolada i herbata, siedzenie pod kocem i oglądanie filmów wieczorem? Czy ćwiczenia i wieczorne spacery? :)
Ja mogę śmiało wkroczyć między obie opcje, po prostu jednego dnia jestem pełna energii i zmobilizowana a drugiego najchętniej nie pokazywałabym się nikomu na oczy.
Mimo że mam wakacje, niektóre dni mnie po prostu wykańczają..Ledwie wczoraj wróciłam z Wrocławia a tu się okazuje że w poniedziałek muszę tam znowu lecieć..Uhh.
 Od paru dni zajmuję się raczej typowo dziewczęcymi sprawami czyli krótko mówiąc - leniuszkuję!
Chciałabym podziękować za wszystkie komentarze w poprzedniej notce-myślę że zdecydowałam już który smartfon i które buty najlepiej kupić :)


PS: Próbowaliście kiedyś Fondue? Znalazłam stare zdjęcia, ostatnio jadłam je z Miłym właśnie w jesień-zimę 2013. Powiem, że idzie się najeść, nie mogliśmy tego zmieścić! Ale stopiona czekolada+owoce = niebo!


Miłego piątkowego wieczoru życzę!

6 komentarzy:

 1. Mój sposób na chandrę jesienną to waniliowy wosk, ciepłe ubranie, frotowe skarpety oraz serial (ostatnio zaczęłam ponownie oglądać Przyjaciół) lub książka. Nie jesteś sama z tą przychodzącą i odchodzącą energią. A do drzemek się przyzwyczajaj, bo na studiach na pewno będzie ich jeszcze więcej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny lakier na paznokciach;) owoce i stopiona czekolada to najlepsze połączenie, jakie może być ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Paznokcie cudaki :) Ostatnio mam fazę na to, żeby malować jeden brokatem, cudownie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jakie urocze! skąd ta miseczka na fondue? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam w prezencie, kiedyś były we Flo, może będą w Nanu-nana albo TkMaxx?:)

   Usuń
 5. niestety czuć już ten jesienny klimat - okropnie!
  czuję, że ta jesień będzie bogata w czekoladę i słodycze - w końcu trzeba sobie jakoś poprawić nastrój ;)

  super zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń