4 stycznia 2014

Hello 2014

Nie mogłam się zabrać za tę notkę, nie miałam pojęcia jak!
Nie cierpię pożegnań, zdaję sobie sprawę z "coś się kończy, coś się zaczyna" - sama musiałam podejmować takie decyzje, w co się zaangażować, co zakończyć, co wybrać, co przestać, co zacząć.
Nasz charakter kształtują wszystkie złe i dobre decyzje, każde zwycięstwo, każda porażka, każdy problem czy każda wspaniała chwila.W sumie wspomnienia to jedyne co mamy, czego nikt nam nie może odebrać :)
Skoro mamy 2014 rok, NOWY ROK - możemy poukładać sobie wszystko od początku, zaplanować co chcemy osiągnąć. Moja lista noworocznych postanowień już zrobiona - jest tego wyjątkowo dużo ! :o
Nie będę wypisywać, zostanie to moją słodką tajemnicą ;)
Czy czegoś się nauczyłam w tym roku? Nie mam pojęcia, myślę że powoli dorastam i zaczynam rozumieć błędy, które popełniałam właśnie w ciągu tych ostatnich 12 miesięcy. Czy żałuję? Nie. Gdyby nie to wszystko co zrobiłam,myślałam, mówiłam - nie byłabym teraz tą osobą, którą jestem.( A nie jestem chyba teraz złą osobą, tak sądzę :D)
A jak już pisałam, błędy będziemy zawsze popełniać, ważne by coś z nich wynieść!
A jeszcze dużo błędów pewnie przede mną ;)


Podobno niedługo ma spaść śnieg, czekam z niecierpliwością bo ten PIĘKNY,SZARY WIDOK ZA OKNEM TROSZECZKĘ MI SIĘ PRZEJADŁ! :P
Dodaję parę 12 kolaży! :)

6 komentarzy:

 1. Jejuu genialne *.* :* !

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dajny kolaż :) A kolor włosów i fryzurkę masz rewelacyjne! Szkoda, że mi brakuje odwagi na taki odważny kolor :)

  __________________________________
  http://ettelienne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny mix zdjęć, mnóstwo pozytywnej energii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja również nie nawidze podejmować takich decyzji, zwłaszcza jak maja ogromny wpływ na nasze życie. Nowy rok, nowy początek ;) super mix.

  OdpowiedzUsuń